Стяжка

    Компанія «ЛЬВІВБУД» виконає всі види штукатурних робіт і стяжку підлоги. Одним з найбільш важливих та трудомістких процесів в оздоблювальних роботах є стяжка.

    Стяжка - це проміжний шар, зазвичай з суміші цементу і піску з додаванням води, розташований між бетонним перекриттям і декоративним покриттям підлоги в приміщенні. Існують різні види стяжки підлоги, але у сучасних умовах найчастіше стяжка підлоги здійснюється за допомогою шпаклівок.

    Від того наскільки якісно зроблена стяжка підлоги, буде залежати подальший комфорт життя в приміщенні. Напівсуха стяжка механізованим способом допоможе вам якісно, ​​а головне швидко усунути всі нерівності й великі перепади поверхні.

    Відносно невисока ціна та висока швидкість виконання робіт робить машинний спосіб укладання цементно-піщаного розчину конкурентоспроможним на ринку будівельних послуг.

    Штукатурні роботи мають своєю основною метою частково утеплити будинок й максимально вирівняти стіни. На початку штукатурних робіт проводиться провішування стін, потім підготовка до штукатурки стіни. Далі йде безпосередньо процес штукатурки стін.

    Для штукатурення приміщень застосовують сучасні сухі гіпсові суміші - зневоднені, без домішок, з добавками й сповільнювачами твердіння, що володіють високою пластичністю. Сучасна штукатурка володіє великим запасом міцності, вона екологічна і є матеріалом, що дихає. Також існує сучасна технологія, заснована на використанні штукатурних профілів. Вона дозволяє отримувати шви, які запобігають появі тріщин при зміні температури в різних ділянках заштукатурені поверхні.

    Компанія «ЛЬВІВБУД» гарантує високу якість виконання робіт будь-якого виду та складності. Використання сучасного обладнання та великий досвід роботи працівників компанії дозволяє нам робити стяжку і штукатурні роботи в короткі терміни, при цьому забезпечуючи бездоганну якість нанесеного покриття.

 

Позвонить