Сантехнічні види робіт, опалення

   Компанія «ЛЬВІВБУД» професійно надає повний спектр сантехнічних послуг. Починаючи від простої установки змішувача, ванної, душової кабіни, унітазу, раковини, установки й заміни лічильників води, заміни водопровідної та каналізаційної системи. Закінчуючи прокладкою опалення, установкою рециркуляцією гарячої води, установкою котлів, радіаторів, конвекторів та фанколів. 

   Ми розробили власні проекти санвузлів і ванних кімнат, які за бажанням можуть використовувати наші клієнти, а також такі проекти можуть бути створені за ескізами самого клієнта. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте детальну консультацію фахівців.

   Якщо ви зважилися на капітальний ремонт санвузла, то зробіть правильний вибір і довірте всі сантехнічні роботи професіоналам. Унікальний підхід фахівців компанії «ЛЬВІВБУД» до своєї справи дозволить вам заощадити час і гроші.Всі сантехнічні роботи виконуються якісно і в обумовлений термін. 

   Монтаж водопроводу і каналізації відіграє величезну роль в ремонті санвузла і від того, як буде виконано монтаж, залежить робота всієї системи водопроводу і каналізації. За бажанням замовника наші співробітники можуть виконати монтаж водопроводу з металопластику, поліпропілену, мідних або оцинкованих труб. Для того, щоб уникнути подальших неприємних сюрпризів важливо замовляти всі види сантехнічних робіт у професіоналів.

   Фахівці нашої компанії - це професіонали високого рівня, які можуть провести сантехнічні роботи будь-якої складності. Щоб отримати якісні послуги - достатньо звернутися в нашу компанію.

   Компанія «ЛЬВІВБУД» пропонує вам заздалегідь подбати про правильність і безпечну установку вашої сантехніки. При необхідності фахівці нашої компанії допоможуть вам у виборі обладнанні й проведуть професійну консультацію щодо будь-яких сантехнічних та робіт пов'язаних з опаленням.

   Прямі постачання матеріалів та обладнання від виробників і великих оптових постачальників - наших постійних партнерів, дають можливість пропонувати вам найкращі ціни на сантехнічні види робіт в місті.

Позвонить