Послуги із влаштування підлог

    Компанія «ЛЬВІВБУД» пропонує свої послуги із влаштування підлог. Фахівці нашої компанії професійно виконають всі роботи пов’язані з підлогою, починаючи від заливання підлоги, стяжки, укладання покриття і, закінчуючи, установкою терморегулятора для теплої підлоги. Великий досвід роботи та знання фахівців дозволяють дотримуватися всіх норм, технологій, особливостей монтажу та укладання будь-якого виду підлогового покриття.

    Ми проводимо укладання різних видів покриттів, як жорстких підлогових покриттів: керамічні, мармурово-плиткові та дерев'яні підлоги. Так і м'яких покриттів: килимові, лінолеумні, вінілові, гумові та пробкові підлоги. Немає завдання, яке наші фахівці не зможуть зробити. 

    Капітальний ремонт квартири неможливо уявити й тим більше завершити без якісного згладжування підлог. Якщо ви хочете, щоб результат ремонтних робіт довгі роки радував вас своєю якістю, то стяжка повинна бути обов'язковим етапом будь-якого ремонту. Якщо ви плануєте покласти на підлогу плитку, ламінат, паркетну дошку, ковролін, лінолеум або будь-яке інше підлогове покриття, то без монтажу стяжки не обійтись. І тут без допомоги професіоналів зробити якісну стяжку неможливо.

    Компанія «ЛЬВІВБУД» допоможе вам зробити ідеальну стяжку, яка грає роль ідеально рівній поверхні для укладання подальшого матеріалу. Ми використовуємо нові технології стяжки підлоги з великих кількістю компонентів, що досить складно, але тільки так можна добитися ідеального результату.

    Важко навіть перерахувати всі нюанси, з якими непідготовленій людині доведеться зіткнутися, щоб вийшов гарний результат. Почнемо з того, що навіть визначаючи нульовий рівень, необхідно правильно вибрати місце заміру, і приходить це тільки з досвідом. Тому радить звертатися за допомогою до професіоналів.

    Співробітники компанії «ЛЬВІВБУД» - це фахівці широкого профілю з великим досвідом роботи. Знаннями фахівців дозволяють якісно, ​а головне в терміни виконувати роботу будь-якої складності. Ми гарантуємо високу якість виконання послуг із влаштування підлоги, результат точно вам сподобається.

 

Позвонить