Демонтажні роботи

    Демонтажні роботи - важливий й обов'язковий етап роботи з підготовки приміщення та будівлі до ремонту. Демонтаж не означає зруйнувати все дощенту, щоб після почати будівництво з нуля. Швидше навпаки, він повинен проводитися грамотно, з дотриманням технічних і нормативних вимог. Оскільки існує ймовірність пошкодити електричну проводку або ще гірше - опорну конструкцію.

    Саме тому необхідне спеціальне обладнання й найголовніше - виконання правил техніки безпеки. Кожен хто хоч раз зустрічався з проблемою демонтажу, знає, наскільки це трудомісткий, відповідальний і небезпечний процес.

    Якісно, а головне правильно з технологічної сторони провести роботи по демонтажу з наступним вивезенням будівельного сміття під силу тільки професіоналам, які володіють великим досвідом і знаннями не тільки про методи демонтажу, а й про ремонтні роботи взагалі. І звичайно ж важливий фактор - це наявність необхідного професійного обладнання та техніки.

    Головна вимога при проведенні всіх видів демонтажних робіт - зберегти цілісність опірних стін, не пошкодити конструкції які знаходяться поруч та не ускладнити подальші етапи ремонту.

    Якісний демонтаж проводиться акуратно, оперативно, з мінімальною кількістю сміття, пилу, шуму і гарантією безпеки отриманого результату.

    Демонтажні роботи - це послуга, яка користується великою популярністю на ринку ремонтно-будівельних робіт, тому що замовити послугу набагато легше у професіоналів, чим самостійно провести демонтаж.

    Компанія «ЛЬВІВБУД» готова запропонувати вам демонтаж будь-якої будівлі чи приміщення, незалежно від його початкового функціонального призначення.

    Ми повністю готуємо будинок до подальших ремонтних робіт.

    А також ми гарантуємо проведення демонтажних робіт в будівлях, спорудах і приміщеннях відповідно до норм і стандартів будівництва, та надаємо вам можливість стежити за проведенням робіт.

 

Позвонить